Jätsiabi Tallinnas

 

Jätsiabi toob jäätise koju kätte!

Mõnikord võib juhtuda imesid. Parasjagu siis, kui sul on suur jäätiseisu, keerab sinu tänavasse lõbusa muusika saatel Jätsiabi – värviline auto, mis on tõepoolest otsast otsani värsket jäätist täis!

Kuna Jätsiabi eesmärgiks on tuua rõõmu igasse peresse, siis võib tulla ette erinevusi kellaaegades.

Jätsiabi saad oma peole tellida esitades tellimuse  e-maili aadressile: jatsiabi-tallinn@balbiino.ee. Palume tellimus esitada vähemalt 1 nädal enne üritust!

Palume mõistvat suhtumist!

Nüüd on võimalus jälgida Jätsiabi liikumist ka reaalajas:

Telefon: +372 53 317 002 – 091 BNM

ESMASPÄEV TEISIPÄEV KOLMAPÄEV
14:00 Rohuneeme (Suur-ringtee, Kivineeme tee, Liiva tee, Väike Ringtee, Kalmistu tee)   13:30 Kiili (Metsa, Allika tänav, Aru tänav, Ristiku) 13:30 Maarjamäe (Paju, Kase, Lehise, Tamme, Pähkli, Kümnapuu, Tohu) 
15:00 Püünsi (Karikakra, Ülase, Meremärgi, Pääsukese, Merikotka, Kooli) 14:00 Rätsepa (Rätsepa tänav, Kääri tee) 14:45 Pirita-Kose (Jõekalda, Kärestiku, Varsalliku, Puhkekodu, Niidu, Nurmiku)
15:30 Pringi (Saare, Rummu metsa, Kimsi, Nurme, Lille, Vardi) 14:30 Vaela (Lageda tee, Kuuse tee, Lepiku tee, Kadaka tee) 15:15

Merivälja (Võra, Hõbekuuse, Ida, Lodjapuu, Kõivu, Kesk)

16:00 Haabneeme (Hundi tee, Käärti tee, Heldri tee, Nurme põik, Küti tee) 15:00 Karlaküla: Andrekse tee, Seedri tee, Lodjapuu tee. Kibuvitsa põik, Sarapuu tee 16:00 Merivälja 2 (Ranniku, Vahtramäe, Siniladva, Kastevarre, Soovõha, Lodumetsa, Jumika, Võsa tee, Padriku) 
16:30 Lubja (Pärtle tee, Uus Pärtle tee) 15:30   Karlaküla (Andrekese, Seedri, Lodjapuu, Kibuvitsa põik, Sarapuu)  17:00 Mähe (Oblika, Jasmiini, Arnika, Aianduse, Mugula, Kressi, Pojengi, Kõlviku, Lepiku, Esku, Uduselja)
17:00 Lubja (Kristlepa tee, Anijärve tee, Karjakella, Arunurme, Pärtlemäe tee, Paenurme tee) 16:00 Rae 18:30 Uuesalu: (Kitse, Kopra)
18:00 Pärnamäe (Lageda tee, Põllu tee, Soosepa tee, Linnase tee, Kesk-Kaare tee, Tiigi tee, Väike Kaare, Soosepa, Lauka) 17:00 Uuesalu: Kopratee ümbrus  19:00 Kangru (Kullerkupu, Rukkilille, Karukella, Viirpuu, Pihlaka, Hõbekuuse)
19:00 Randvere (Randvere tee, Silva tee, Hansunõmme bussiteatus, Marjamaa tee, Metsakasti põik, Metsakasti tee) 17:30 Järveküla (Kindluse, Mõõga, Vibu, Noole, Lõo, Vasara, Vana-Järveküla, Vana-Veski, Lõuna)    
19.00 Randvere (Randvere tee, Silva tee, Hansunõmme bussiteatus, Marjamaa tee, Metsakasti põik, Metsakasti tee) 18:00 Peetri (pajusaare, Niinesaare põik, Niinesaare tee, Raudkivi, Aruheina, Kuldala, Suurekivi põik)    
    19:00 Peetri (Küti tee, Salu tee)     
    19:30 Peetri (Vägeva tee ja Ringtee ümbrus)     
 
NELJAPÄEV REEDE LAUPÄEV PÜHAPÄEV
14:00 Pääsküla (Vabaduse pst. ümbrus, Metsanurga, Tähe, Sõbra, Põllu, Rännaku, Ränduri) 13:30 Nõmme (Põllu, Tähe, Hiiu-Maleva) 11:00 Muraste (Lepalaane, Põhjaristi pst, Kolmiku, Tetra, Varre, Oksa, Kütise, Leegi, Muraka, Mesimarja, Taela tee) 11:00 Kelvingi (Serva, Meresihi, Koidu, Eha, Roo, Sambliku, Kanarbiku)
14:45 Vanasilla, Laagri (Sillaku, Nõlvaku, Vanasilla, Udu, Valga, Meelespea, Rästiku, Viljaku, Seljaku, Kungla, Rebase) 15:00 Veskimöldre (Sambliku, Pilliroo, Vesiroosi, Laaniku, Turbasambla, Palusambla, Veski, Soosambla, Harusambla, Samblajuure) 13:00 Pangapealse (Kivi, Meretähe, Mereääre, Kivimurru, Ringi, Kooru, Okka, Tüve, Ladva, Võra, Kuuvi, Prisma, Kolmikaare, Kivimäe, Meremägi, Kiviranna, Kiviaia, Meresihi, Kivimaa) 11:45 Krillimäe
16:00 Metsavahi(Kotka tee, Tootsi tee, Võtmeheina tee ) 16:00 Saku (Kesk, Asula, Tuule, Põdra, Aasa, Kalda, Nurme, Männituka, Kasteheina, Luha, Niidu, Heina, Tehnikumi, Nõlva ) 14:00 Suurupi (Erna, Lepa, Välja, Kivinina, Marese, Vööri, Triivi, Munakivi, Liivakivi, Kivisilma, Künnapuu, Posti, Kasevälja, Pikasöödi Partley) 12:00 Lepneeme (Lännemäe, Sepamäe, Rannaliiva, Kaevu, Pihlapuu, Neemesauna, Mäe, Lepatriinu, Lepneeme, Sadama tee)
16:45 Harku ümbrus 16:45 Toomeveski (Viirpuu, Tänasilma, Arusisaliku, Toomeveski)  15:00 Rannamõisa (Merihobu, Vilipi, Möldri, Vankri) 13:00 Tammneeme (Luhaääre, Kalevi, Haugi, Männikäbi, Mallikivi, Teigari tee, Mereääre tee)
17:15 Vatsla: (Vatslaserva, Kodasemaa) 18:00 Saue (Tammetõru, Nurgakivi, Telje, Vana-Keila mnt, Koidu tee, Äärekoidu tee, Käokeele) 15:00 Ilmandu (Tarna, Tuulevarju, Briisi, Tuulerahu, Tuulepesa) 14:00 Randvere (Veehoidla, Viirpuu, Kadri, Ritsika, Tõru, Kuslapuu, Jugapuu, Tulli, Tome, Hoburaua, Kikerpuu, Silva, Marjamaa tee)
17:45 Hüüru 19:15 Alliku (Hämariku, Vahekoidu, Karulaane, Karujõe, Karutiigi, Väriheina)  16:00 Ilmandu (Tarna, Tuulevarju, Briisi, Tuulerahu, Tuulepesa) 15:00 Metsakasti (Metsarahva, Marjamaa, Taganiidu, Pirni, Lootuse, Uuesauna, Tarvase, Kirsi)
18:15 Kiia      16:30 Kakumäe (Räime, Kilu, Rajapere, Sõõru, Nõgikikka, Tuki, Alemaa, Aedvere, Pikaliiva, Rangu, Kuhja, Sarre, Vaalu, Kurmu, Mirta, Silgu, Vana-Umboja, Jõeotsa, Põlde, Ojakääru, Kudu, Vähi, Jõeküla) 15:30 Maardu: Tähtheina, Härgheina, Orasheina, Viljapuu pst.)
18:45   Vääna-mõisaküla         17:30 Teletorni ümbrus
 
Telefon: +372 53 317 001 – 868 BCI

ESMASPÄEV TEISIPÄEV KOLMAPÄEV
13:30 Luige 13:00 Vana-Mustamäe: Hiiu-Suurtüki 14:00 Veskimetsa (Halla, Rahe, Purituule, Joone, Rätsaku, Hermaitse, Pakase, Külma)
14:30 Lagedi 14:00 Nõmme (Lootuse pst. Astri, Tähe, Kaare, Metsanurga) 15:00 Kakumäe (Mirta, Silgu, Kilu, Rajapere, Otstalu, Nõgikikka põik, Lõhe, Vana-Umboja, Jõeoti)
15:00 Liilia (Muuga) 15:00 Laagri (Saarevahtra pst, Arukaskede, Kaskede) 16:30 Tiskre (Kristeni, Taludevahe, Rannaniidu, Hoburaua, Kaisla)
15:45 Muuga aedlinn(Õunapuu puiestee, Ploomipuu puiestee, Viljapuu puiestee, Kirsipuu puiestee) 16:00 Harku (Metsa tn, Loodjärve, Koduaia tee) 18:00 Tabasalu (Hansu tee, Keskpäeva, Hommiku, Härmaitse, Põllu, Lucca põik, Orava, Sarapuu, Jõhvika, Kalda, Lucca (peatub mõlemal pikal sirgel)
17:00 Laiaküla (Käära tee, Laiaküla tee, Seedermänni)  16:30 Alasniidu (Puisniidu, Oja tee, Käämo tee, Valja tn, Ojakääru) 19:30 Rannamõisa (Ranniku tee, Tammede allee, Merepiiga tee, Ring tee)
 18:00 Maardu-2 (Mündi, Karikakra, Katkuniidu tee, Mündi tee. Aiaotsa tee, Niinepuu tee, Koralli tee Marjamaa tee, Metsakasti põik, Mäepealse tee, Kirsi tee)  17.15  Tiskre (Kristeni, Taludevahe, Rannaniidu, Hoburaua, Kaisla)    
    18.00 Vismeistri (Tiskre tee, Tedrepere, Põliumäe, Vismeistri tee, Kakumäe, Pikaliiva, Noorkuu, Vana-Rannaõisa)    

NELJAPÄEV REEDE LAUPÄEV PÜHAPÄEV
14:00 Pirita (Puki tee, Käokeele tee, Ussilaka, Rebasesaba, Lauri tee, Padriku) 14:00 Muraste (Lepalaane, Põhjaristi tee, Kolmiku, Tetra, Varre, Oksa, Kütise, Leegi, Muraka, Mesimarja, Taela tee)  11:00 Muraste (Lepalaane, Põhjaristi pst, Kolmiku, Tetra, Varre, Oksa, Kütise, Leegi, Muraka, Mesimarja, Taela tee) 11:00 Kelvingi (Serva, Meresihi, Koidu, Eha, Roo, Sambliku, Kanarbiku)
14:45 Mähe (Oblika, Jasmiini, Arnika, Aianduse, Mugula, Kressi, Pojengi, Kõlviku, Lepiku, Esku, Uduselja) 16:00 Pangapealse (Kivi, Meretähe, Kivimurru, Ringi, Koore, Okka, Tüve, Ladva, Võra, Kuuvi, Prisma, Kolmikaare, Kivimäe, Meremägi, Kiviranna, Kiviaia, Meresihi, Kivimaa)  13:00 Pangapealse (Kivi, Meretähe, Mereääre, Kivimurru, Ringi, Kooru, Okka, Tüve, Ladva, Võra, Kuuvi, Prisma, Kolmikaare, Kivimäe, Meremägi, Kiviranna, Kiviaia, Meresihi, Kivimaa) 11:45 Krillimäe
16:00 Randvere (Marjamaa, Silva, Kikerpuu, Hoburaua, Tulli, Jugapuu, Tõru, Kadri, Viirpuu)  16:30 Suurupi (Erna, Lepa, Välja, Kivinina, Marese, Vööri, Triivi, Munakivi, Liivakivi, Kivisilma, Künnapuu, Posti, Kasevälja, Pikasöödi Partly)  13:30 Suurupi (Erna, Lepa, Välja, Kivinina, Marese, Vööri, Triivi, Munakivi, Liivakivi, Kivisilma, Künnapuu, Posti, Kasevälja, Pikasöödi Partley) 12:00 Lepneeme (Lännemäe, Sepamäe, Rannaliiva, Kaevu, Pihlapuu, Neemesauna, Mäe, Lepatriinu, Sadama tee)
17:00 Tammneeme (Mereääre tee, Teigari tee, Mallikivi, Männikäbi, Haugi, Kalevi, Luhaääre)  17:30 Ilmandu (Tarna, Tuulevarju, Briisi, Tuulerahu, Tuulepesa)  14:30 Rannamõisa (Merihobu, Vilipi, Möldri, Vankri) 13:00 Tammneeme (Luhaääre, Kalevi, Haugi, Männikäbi, Mallikivi, Teigari tee, Mereääre tee)
17:45 Lepneeme (Lepneeme sadama tee, Lepatriinu, Neemesauna, Pihlapuu, Kaevu, Rannaliiva, Sepamäe, Lännemäe)  18:30 Kakumäe (Räime, Kilu, Rajapere, Sõõru, Nõgikikka, Tuki, Alemaa, Aedvere, Pikaliiva, Rangu, Kuhja, Sarre, Vaalu, Kurmu, Mirta, Silgu Vana-Umboja, Jõeotsa, Põlde, Ojakääru, Kudu, Vähi, Jõeküla)  15:00 Ilmandu (Tarna, Tuulevarju, Briisi, Tuulerahu, Tuulepesa) 14:00 Randvere (Veehoidla, Viirpuu, Kadri, Ritsika, Tõru, Kuslapuu, Jugapuu, Tulli, Tome, Hoburaua, Kikerpuu, Silva, Marjamaa tee)
18:30 Viimsi (Tammepõllu tee, Mereranna, Kaluri)     15:30 Kakumäe (Räime, Kilu, Rajapere, Sõõru, Nõgikikka, Tuki, Alemaa, Aedvere, Pikaliiva, Rangu, Kuhja, Sarre, Vaalu, Kurmu, Mirta, Silgu, Vana-Umboja, Jõeotsa, Põlde, Ojakääru, Kudu, Vähi, Jõeküla) 15:00 Metsakasti (Metsarahva, Marjamaa, Taganiidu, Pirni, Lootuse, Uuesauna, Tarvase, Kirsi)
19:15 Miiduranna (Varju tee, Miiduranna tee, Tormi, Kallaku, Kalda, Viimsi tee, Andrekese tee)          15:00 Metsakasti (Metsarahva, Marjamaa, Taganiidu, Pirni, Lootuse, Uuesauna, Tarvase, Kirsi)
            15.30 Maardu (Tähtheina, Härgheina, Orasheina, Viljapuu pst)
            17.30 Teletorni ümbrus
Telefon: +372 53 317 001 – 868 BCI

ESMASPÄEV TEISIPÄEV KOLMAPÄEV
15:00 Vana-Mustamäe (Hiiu-suurtüki) 14:00 Nõmme (Lootuse pst. Astri, Tähe, Kaare, Metsanurga) 15:00 Veskimetsa (Halla, Rahe, Purituule, Joone, Rätsaku, Hermaitse, Pakase, Külma)
15:30 Pääsküla (Kadaka pst. ümbrus), Kalda, Õitse, Muraka, Pärja, Toome, Suvila, Rastani, Rohula, Seedri, Sambliku, Rohula 15:00 Laagri (Saarevahtra pst, Arukaskede, Kaskede) 16:00 Kakumäe (Mirta, Silgu, Kilu, Rajapere, Otstalu, Nõgikikka põik, Lõhe, Vana-Umboja, Jõeoti)
16:50 Alliku (Härmaitse, Koidu, Äärekoidu) 16:00 Harku (Metsa tn, Loodjärve, Koduaia tee) 17:30 Tiskre (Kristeni, Taludevahe, Rannaniidu, Hoburaua, Kaisla)
17:35 Veskimöldre (Tammlehe, Käokeele, Karukella, Karuvildiku, Kausi, Turbasambla, Kauri tee, Tammetalu) 16:30 Alasniidu (Puisniidu, Oja tee, Käämo tee, Valja tn, Ojakääru) 19:00 Tabasalu (Hansu tee, Keskpäeva, Hommiku, Härmaitse, Põllu, Lucca põik, Orava, Sarapuu, Jõhvika, Kalda, Lucca (peatub mõlemal pikal sirgel)
    17.15  Tiskre (Kristeni, Taludevahe, Rannaniidu, Hoburaua, Kaisla)    
    18.00 Vismeistri (Tiskre tee, Tedrepere, Põliumäe, Vismeistri tee, Kakumäe, Pikaliiva, Noorkuu, Vana-Rannaõisa)    

NELJAPÄEV REEDE LAUPÄEV PÜHAPÄEV
14:00 Pirita (Puki tee, Käokeele tee, Ussilaka, Rebasesaba, Lauri tee, Padriku) 14:00 Muraste (Lepalaane, Põhjaristi tee, Kolmiku, Tetra, Varre, Oksa, Kütise, Leegi, Muraka, Mesimarja, Taela tee)  11:00 Muraste (Lepalaane, Põhjaristi pst, Kolmiku, Tetra, Varre, Oksa, Kütise, Leegi, Muraka, Mesimarja, Taela tee) 11:00 Kelvingi (Serva, Meresihi, Koidu, Eha, Roo, Sambliku, Kanarbiku)
14:45 Mähe (Oblika, Jasmiini, Arnika, Aianduse, Mugula, Kressi, Pojengi, Kõlviku, Lepiku, Esku, Uduselja) 16:00 Pangapealse (Kivi, Meretähe, Kivimurru, Ringi, Koore, Okka, Tüve, Ladva, Võra, Kuuvi, Prisma, Kolmikaare, Kivimäe, Meremägi, Kiviranna, Kiviaia, Meresihi, Kivimaa)  13:00 Pangapealse (Kivi, Meretähe, Mereääre, Kivimurru, Ringi, Kooru, Okka, Tüve, Ladva, Võra, Kuuvi, Prisma, Kolmikaare, Kivimäe, Meremägi, Kiviranna, Kiviaia, Meresihi, Kivimaa) 11:45 Krillimäe
16:00 Randvere (Marjamaa, Silva, Kikerpuu, Hoburaua, Tulli, Jugapuu, Tõru, Kadri, Viirpuu)  16:30 Suurupi (Erna, Lepa, Välja, Kivinina, Marese, Vööri, Triivi, Munakivi, Liivakivi, Kivisilma, Künnapuu, Posti, Kasevälja, Pikasöödi Partly)  13:30 Suurupi (Erna, Lepa, Välja, Kivinina, Marese, Vööri, Triivi, Munakivi, Liivakivi, Kivisilma, Künnapuu, Posti, Kasevälja, Pikasöödi Partley) 12:00 Lepneeme (Lännemäe, Sepamäe, Rannaliiva, Kaevu, Pihlapuu, Neemesauna, Mäe, Lepatriinu, Sadama tee)
17:00 Tammneeme (Mereääre tee, Teigari tee, Mallikivi, Männikäbi, Haugi, Kalevi, Luhaääre)  17:3 Ilmandu (Tarna, Tuulevarju, Briisi, Tuulerahu, Tuulepesa)  14:30 Rannamõisa (Merihobu, Vilipi, Möldri, Vankri) 13:00 Tammneeme (Luhaääre, Kalevi, Haugi, Männikäbi, Mallikivi, Teigari tee, Mereääre tee)
17:45 Lepneeme (Lepneeme sadama tee, Lepatriinu, Neemesauna, Pihlapuu, Kaevu, Rannaliiva, Sepamäe, Lännemäe)  18:30 Kakumäe (Räime, Kilu, Rajapere, Sõõru, Nõgikikka, Tuki, Alemaa, Aedvere, Pikaliiva, Rangu, Kuhja, Sarre, Vaalu, Kurmu, Mirta, Silgu Vana-Umboja, Jõeotsa, Põlde, Ojakääru, Kudu, Vähi, Jõeküla)  15:00 Ilmandu (Tarna, Tuulevarju, Briisi, Tuulerahu, Tuulepesa) 14:00 Randvere (Veehoidla, Viirpuu, Kadri, Ritsika, Tõru, Kuslapuu, Jugapuu, Tulli, Tome, Hoburaua, Kikerpuu, Silva, Marjamaa tee)
18:30 Viimsi (Tammepõllu tee, Mereranna, Kaluri)     15:30 Kakumäe (Räime, Kilu, Rajapere, Sõõru, Nõgikikka, Tuki, Alemaa, Aedvere, Pikaliiva, Rangu, Kuhja, Sarre, Vaalu, Kurmu, Mirta, Silgu, Vana-Umboja, Jõeotsa, Põlde, Ojakääru, Kudu, Vähi, Jõeküla) 15:00 Metsakasti (Metsarahva, Marjamaa, Taganiidu, Pirni, Lootuse, Uuesauna, Tarvase, Kirsi)
19:15 Miiduranna (Varju tee, Miiduranna tee, Tormi, Kallaku, Kalda, Viimsi tee, Andrekese tee)          15:00 Metsakasti (Metsarahva, Marjamaa, Taganiidu, Pirni, Lootuse, Uuesauna, Tarvase, Kirsi)
            15.30 Maardu (Tähtheina, Härgheina, Orasheina, Viljapuu pst)
            17.30 Teletorni ümbrus