Konkurss

Untitled

Kallid jäätisesõbrad!

 

On aeg kuulutada välja AS Balbiino jäätisepaberi kujundamise konkursi „Minu jäätis“ võidutöö.

 

Võidutöö autor on 3-aastane Pauline T., juhendaja Reena Uusmets. Palju õnne!

Pauline, 3a

 

 

 

Konkursi “Minu Jäätis” võidutöö

 

 

Eripreemiate saajad ja nende juhendajad:

 

  1. Avelin S. 9a
  2. Laura Heleen K. 11a, juhendaja Annika Tonts
  3. Kerli A. 16a, juhendaja  Ülle Mägi
  4. Valeria P. 11a, juhendaja  Jelena Voronova
  5. Karl R. 16a, juhendaja Luisk Sigre
  6. Iiris K. 13a, juhendaja Olga Haak
  7. Emma Leel0o D, 13a
  8. Eliis M. 5. klass, juhendaja Eda Erras
  9. Vibeke Maria V. 2. klass, juhendaja Pille Moon
  10. Saskia K. 11a
  11. Rem P. 7a, juhendaja Reet Rajamäe
  12. Lisandra N. 9a, juhendaja Külliki Kivistik
  13. Geiti K. 14a, juhendaja Jelena Salumaa
  14. Janely M. 6a, juhendaja  Aila Orrin
  15. Andres L. 13a, juhendaja Tanel Tolsting
  16. Konstantin P. 12a, juhendaja Viktoria Krivoglazova
  17. Agnes Milla B. 14a, juhendaja Kert Lokotar-Reiman
  18. Deelia P. 9a, juhendaja Ülle Hint-Märtson
  19. Anna S. 13a, juhendaja Aleksandr Dikushenko
  20. Katry J. 16a, juhendaja Tanel Tolsting
  21. Marko A. 16a, juhendaja Mare Hallik
  22. Eliisa P. 5a, juhendaja Aila Orrin
  23. Kelly T. 14a, juhendaja Ülle Vares
  24. Michael T. 14a
  25. Marlene S. 11a, juhendaja Angeliina Schwindt
  26. Karro V. 4a, juhendaja Liivi Pank
  27. Marion P. 4a, juhendaja Liivi Pank
  28. Liisa T. 5a, juhendaja Eda Nõlve
  29. Roman B. 6a, juhendaja Alla Tannil
  30. Diana L. 12a, juhendaja Viktoria Krivoglazova
  31. Anna P. 12a, juhendaja Jelena Voronova
  32. Lisandra K. 2a, juhendaja Tiina Umbsaar
  33. Anastassia V. 14a, juhendaja Annike Soodla
  34. Dely K. 8. klass, juhendaja Eda Erras
  35. Anna-Marie K. 11a, juhendaja Maris Vanna
  36. Ragne O. 9. klass, juhendaja Eda Erras
  37. Robin K. 10a, juhendajad Renna Marjundi ja Merilyn Meristo
  38. Mirtel K. 8a, juhendaja Kätlin Saks
  39. Darja E. 11a
  40. Eleanor V. 10a, juhendaja Ly Reintam
  41. Artjom E.  3a, juhendaja Valeria Evseeva
  42. Ramon E. 13a, juhendaja Kaja Engman
  43. Hanne-Loore T. 10a
  44. Marie B. 9a, juhendaja Piret Koemets
  45. Remi Gregori S. 7a, juhendaja Madli Vahtramäe
  46. Anton L. 13a
  47. Mõmmikute rühma ühistöö, juhendaja Eda Nõlve
  48. Kollektiivne töö, juhendaja Anne Aatonen

 

Rahva lemmiku hääletus on jätkuvalt käimas ning aega oma lemmiku poolt hääletada on kuni 30. aprillini https://www.facebook.com/Balbiino/app_271742159654826!

Võitjatega võtab AS Balbiino ühendust!

 

Aitäh kõigile, kes oma tööd meile saatsid!