fb up

Esimese klassi lastele kingituseks Onu Eskimo tegelusvihik!

Kevadel kinkisime Eesti riigi 100. sünnipäeva puhul kõigile lasteaialõpetajatele Balbiino jäätise. Nüüd on need lapsed alustanud kooliteed. Selle tähistamiseks kingime neile meie kodumaa pidupäeva teemalise Onu Eskimo tegelusvihiku, millest leiab harivaid ja huvitavaid nuputamisülesandeid Eesti Vabariigi kohta. Siin lehel saad kontrollida, kas sinu kool on juba Onu Eskimo tegelusvihiku saamiseks registreerinud.

Koolide nimekiri

Eesti Vabariigi 100 aasta juubeli puhul on Balbiino turule toonud uued Onu Eskimo jäätised. Krõbedas vahvlikoonuses mõnusalt kooreseid jäätiseid on kolme erineva maitsega: vanilli-koorejäätis vanillitükkidega, karamelli-koorejäätis kukekommitükkidega ja šokolaadi-koorejäätis šokolaaditükkidega.

šokolaadi-koorejäätis

Onu Eskimo šokolaadi-koorejäätis šokolaaditükkidega on tõeline jäätiste klassika! Rikkalik ja koorene vahvlikoonuses jäätis sisaldab krõmpsuvaid šokolaaditükke, mis annavad jäätisele eriliselt hõrgu nüansi. See on kõigi šokolaadisõprade uus lemmik.

vanilli-koorejäätis

Onu Eskimo vanilli-koorejäätis vanillitükkidega on kui vahvlikoonusesse peidetud valge unelm. Hõrgus jäätises on ehtsad vanillitükid, mis annavad maiusele eheda ja erilise maitse. Karge ahvatlus nii suurtele kui ka väikestele!

karamelli-koorejäätis

Onu Eskimo karamelli-koorejäätis kukekommitükkidega on jäätisemaailmas midagi täiesti uut. Mõnusalt koorese vahvlikoonuses karamellijäätise sees ootab sööjat tõeline üllatus – kukekommitükikesed. Õrnalt mõrkjas kukekomm täiendab karamelli ideaalselt, tuues selle maitse veel enam esile. Kindlasti leidub ka neid, kellele see on justkui reis tagasi lapsepõlvemaadele.

Kampaaniasse registreerumine on lõppenud.

  • Aegviidu Kool

  • Alavere Põhikool

  • Ardu Kool

  • Aruküla Põhikool

  • Ahtme Kool

  • Aruküla Vaba Waldorfkool

  • Audentese Erakool

  • Audentese Spordigümnaasium

  • EBS Gümnaasium

  • Edu Valem Erakool

  • Eesti Rahvusvaheline Kool

  • Ehte Humanitaargümnaasium

  • Erakool Garant

  • Eurogümnaasium

  • Gaia Kool

  • Gustav Adolfi Gümnaasium

  • Haabersti Vene Gümnaasium

  • Haabneeme Kool

  • Harkujärve Põhikool

  • Harmi Põhikool

  • Jakob Westholmi Gümnaasium

  • Jüri Gümnaasium

  • Kaarli Kool

  • Kadrioru Saksa Gümnaasium

  • Kajamaa Kool

  • Kalamaja Põhikool

  • Kallavere Keskkool

  • Karjamaa Põhikool

  • Kehra Gümnaasium

  • Keila Kool

  • Keila Ühisgümnaasium

  • Kernu Põhikool

  • Kiili Gümnaasium

  • Klooga Kool

  • Kolga Kool

  • Kose Gümnaasium

  • Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool

  • Kostivere Kool

  • Kurtna Kool

  • Kuusalu Keskkool

  • Laagri Kool

  • Lagedi Kool

  • Lasnamäe Gümnaasium

  • Lasnamäe Vene Gümnaasium

  • Laulasmaa Kool

  • Lehola Kool

  • Loksa Gümnaasium

  • Loo Keskkool

  • Maardu Gümnaasium

  • Haapsalu Täiskasvanute Gümnaasium

  • Haapsalu Viigi Kool

  • Maardu Põhikool

  • Mattiase Põhikool

  • Merivälja Kool

  • MTÜ Kool 21. sajandil Haabersti Vene Eragümnaasium

  • Muraste Kool

  • Mäepealse Erakool

  • Neeme Kool

  • Nissi Põhikool

  • Hilariuse Kool

  • Nõmme Erakool

  • Oru Põhikool

  • Padise Põhikool

  • Paldiski Põhikool

  • Paldiski Vene Põhikool

  • Peetri Lasteaed-Põhikool

  • Pelgulinna Gümnaasium

  • Jaagu Lasteaed-Põhikool

  • Pikavere Lasteaed-Algkool

  • Pirita Majandusgümnaasium

  • Prangli Põhikool

  • Püha Johannese Kool

  • Püha Miikaeli Kool

  • Püünsi Kool

  • Raasiku Põhikool

  • Jõgeva Täiskasvanute Keskkool

  • Randvere Kool

  • Risti Põhikool (Harju)

  • Rocca al Mare Kool

  • Ruila Põhikool

  • Sakala Eragümnaasium

  • Saku Gümnaasium

  • Saue Gümnaasium

  • Tabasalu Ühisgümnaasium

  • Tallinna 21. Kool

  • Tallinna 32. Keskkool

  • Tallinna 53. Keskkool

  • Tallinna Arte Gümnaasium

  • Tallinna Euroopa Kool

  • Tallinna Humanitaargümnaasium

  • Tallinna Inglise Kolledž

  • Tallinna Juudi Kool

  • Tallinna Järveotsa Gümnaasium

  • Tallinna Kesklinna Põhikool

  • Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium

  • Tallinna Kivimäe Põhikool

  • Kallemäe Kool

  • Tallinna Kristiine Gümnaasium

  • Tallinna Kunstigümnaasium

  • Kammeri Kool

  • Tallinna Kuristiku Gümnaasium

  • Tallinna Laagna Gümnaasium

  • Tallinna Lilleküla Gümnaasium

  • Tallinna Linnamäe Vene Lütseum

  • Tallinna Läänemere Gümnaasium

  • Tallinna Mahtra Põhikool

  • Tallinna Merekalda Kool

  • Tallinna Mustamäe Gümnaasium

  • Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium

  • Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium

  • Tallinna Mustjõe Gümnaasium

  • Tallinna Muusikakeskkool

  • Tallinna Nõmme Gümnaasium

  • Kiigemetsa Kool

  • Tallinna Nõmme Põhikool

  • Tallinna Pae Gümnaasium

  • Tallinna Prantsuse Lütseum

  • Tallinna Pääsküla Gümnaasium

  • Tallinna Rahumäe Põhikool

  • Tallinna Reaalkool

  • Tallinna Saksa Gümnaasium

  • Tallinna Sikupilli Keskkool

  • Tallinna Soome Kool

  • Tallinna Südalinna Kool

  • Tallinna Tehnikagümnaasium

  • Tallinna Toomkool

  • Tallinna Tõnismäe Reaalkool

  • Tallinna Vaba Waldorfkool

  • Tallinna Õismäe Gümnaasium

  • Tallinna Õismäe Vene Lütseum

  • Tallinna Ühisgümnaasium

  • Turba Kool

  • Kohtla-Järve Täiskasvanute Gümnaasium

  • Vaida Põhikool

  • Waldorfkool Läte

  • Vanalinna Hariduskolleegium

  • Vasalemma Põhikool

  • Vihasoo Lasteaed-Algkool

  • Viimsi Keskkool

  • Vääna Mõisakool

  • Vääna-Jõesuu Kool

  • Kosejõe Kool

  • Ämari Põhikool

  • Ääsmäe Põhikool

  • Emmaste Põhikool

  • Käina Kool

  • Kärdla Põhikool

  • Lauka Põhikool

  • Palade Põhikool

  • Suuremõisa Lasteaed-Põhikool

  • Aseri Kool

  • Kuressaare Täiskasvanute Gümnaasium

  • Avinurme Gümnaasium

  • Erakool Intellekt

  • Iisaku Gümnaasium

  • Illuka Kool

  • Jõhvi Gümnaasium

  • Jõhvi Põhikool

  • Jõhvi Vene Põhikool

  • Kiviõli 1. Keskkool

  • Käo Põhikool

  • Kiviõli Vene Kool

  • Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium

  • Kohtla-Järve Järve Gümnaasium

  • Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium

  • Kohtla-Järve Kesklinna Põhikool

  • Kohtla-Järve Maleva Põhikool

  • Kohtla-Järve Slaavi Põhikool

  • Kohtla-Järve Tammiku Põhikool

  • Lahmuse Kool

  • Kohtla-Nõmme Kool

  • Lohusuu Kool

  • Lüganuse Keskkool

  • Lasnamäe Põhikool

  • Maidla Kool

  • Mäetaguse Põhikool

  • Narva 6. Kool

  • Narva Eesti Gümnaasium

  • Narva Keeltelütseum

  • Narva Kesklinna Gümnaasium

  • Narva Kreenholmi Gümnaasium

  • Narva Paju Kool

  • Narva Pähklimäe Gümnaasium

  • Narva Soldino Gümnaasium

  • Narva Vanalinna Riigikool

  • Narva Õigeusu Humanitaarkool

  • Narva-Jõesuu Kool

  • Sillamäe Eesti Põhikool

  • Sillamäe Gümnaasium

  • Sillamäe Kannuka Kool

  • Sillamäe Vanalinna Kool

  • Sinimäe Põhikool

  • Sonda Kool

  • Toila Gümnaasium

  • Tudulinna Põhikool

  • Adavere Põhikool

  • Aidu Lasteaed-Algkool

  • Anna Haava nimeline Pala Kool

  • Carl Robert Jakobsoni nimeline Torma Põhikool

  • Maarjamaa Hariduskolleegium

  • Esku-Kamari Kool

  • Johannes Voldemar Veski nimeline Maarja Põhikool

  • Jõgeva Põhikool

  • Jõgevamaa Gümnaasium

  • Kuremaa Lasteaed-Algkool

  • Laiuse Põhikool

  • Lustivere Põhikool

  • Mustvee Gümnaasium

  • Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium

  • Peipsi Gümnaasium

  • Mihkli Kool

  • Pisisaare Algkool

  • Puurmani Mõisakool

  • Põltsamaa Ühisgümnaasium

  • Sadala Põhikool

  • Siimusti Lasteaed-Algkool

  • Tabivere Põhikool

  • Vaimastvere Kool

  • Voore Põhikool

  • Ahula Lasteaed-Algkool

  • Albu Põhikool

  • Ambla Lasteaed-Põhikool

  • Aravete Keskkool

  • Imavere Põhikool

  • Järva-Jaani Gümnaasium

  • Koeru Keskkool

  • Koigi Kool

  • Laupa Põhikool

  • Paide Gümnaasium

  • Paide Valla Lasteaed-Kool

  • Paide Ühisgümnaasium

  • Peetri Kool

  • Retla-Kabala Kool

  • Roosna-Alliku Põhikool

  • Narva Täiskasvanute Kool

  • Türi Põhikool

  • Türi Ühisgümnaasium

  • Väätsa Põhikool

  • Gaia Kool (Türi)

  • Rocca al Mare Kooli Vodja Individuaalõppekeskus

  • Haapsalu Linna Algkool

  • Haapsalu Nikolai Kool

  • Nurme Kool

  • Haapsalu Põhikool

  • Kullamaa Keskkool

  • Kõmsi Lasteaed-Algkool

  • Lihula Gümnaasium

  • Läänemaa Ühisgümnaasium

  • Martna Põhikool

  • Metsküla Algkool

  • Noarootsi Gümnaasium

  • Noarootsi Kool

  • Nõva Kool

  • Oru Kool

  • Palivere Põhikool

  • Ridala Põhikool

  • Risti Põhikool

  • Paide Täiskasvanute Keskkool

  • Taebla Gümnaasium

  • Uuemõisa Lasteaed-Algkool

  • Vatla Põhikool

  • Virtsu Kool

  • Vormsi Lasteaed-Põhikool

  • Ferdinand von Wrangell' i nimeline Roela Lasteaed-Põhikool

  • Haljala Kool

  • Jäneda Kool

  • Kadrina Keskkool

  • Kiltsi Põhikool

  • Kunda Ühisgümnaasium

  • Laekvere Põhikool

  • Lasila Põhikool

  • Lehtse Kool

  • Muuga Põhikool

  • Põlula Kool

  • Rakke Gümnaasium

  • Rakvere Eragümnaasium

  • Rakvere Gümnaasium

  • Rakvere Põhikool

  • Porkuni Kool

  • Rakvere Reaalgümnaasium

  • Rakvere Vanalinna Kool

  • Simuna Kool

  • Sõmeru Põhikool

  • Tamsalu Gümnaasium

  • Tapa Gümnaasium

  • Tapa Vene Põhikool

  • Tudu Kool

  • Uhtna Põhikool

  • Vajangu Põhikool

  • Vasta Kool

  • Veltsi Lasteaed-Algkool

  • Vinni-Pajusti Gümnaasium

  • Vohnja Lasteaed-Algkool

  • Võsu Kool

  • Väike-Maarja Gümnaasium

  • Friedebert Tuglase nimeline Ahja Kool

  • Pärnu Toimetulekukool

  • Pärnu Täiskasvanute Gümnaasium

  • Johannese Kool ja Lasteaed Rosmal

  • Kanepi Gümnaasium

  • Kauksi Põhikool

  • Krootuse Põhikool

  • Mikitamäe Kool

  • Mooste Põhikool

  • Orava Kool

  • Põlva Kool

  • Raikküla Kool

  • Ruusa Põhikool

  • Räpina Ühisgümnaasium

  • Saverna Põhikool

  • Tilsi Põhikool

  • Vastse-Kuuste Kool

  • Rakvere Täiskasvanute Gümnaasium

  • Viluste Põhikool

  • Värska Gümnaasium

  • Are Kool

  • Rapla Täiskasvanute Gümnaasium

  • Audru Kool

  • Pärnu Waldorfkool

  • Häädemeeste Keskkool

  • Juurikaru Põhikool

  • Jõõpre Kool

  • Kergu Lasteaed-Algkool

  • Kihnu Kool

  • Ristiku Põhikool

  • Kilingi-Nõmme Gümnaasium

  • Koonga Kool

  • Roosi Kool

  • Libatse Lasteaed-Algkool

  • Lindi Lasteaed-Algkool

  • Lõpe Kool

  • Metsapoole Põhikool

  • Paikuse Põhikool

  • Pärnjõe Põhikool

  • Pärnu Koidula Gümnaasium

  • Pärnu Kuninga Tänava Põhikool

  • Pärnu Mai Kool

  • Pärnu Raeküla Kool

  • Pärnu Rääma Põhikool

  • Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium

  • Pärnu Tammsaare Kool

  • Salu Kool

  • Pärnu Vabakool

  • Pärnu Vanalinna Põhikool

  • Pärnu Ühisgümnaasium

  • Pärnu Ülejõe Põhikool

  • Pärnu-Jaagupi Gümnaasium

  • Sauga Põhikool

  • Sindi Gümnaasium

  • Surju Põhikool

  • Tahkuranna Lasteaed-Algkool

  • Tali Põhikool-Lasteaed

  • Tootsi Lasteaed-Põhikool

  • Tori Põhikool

  • Tõstamaa Keskkool

  • Uulu Põhikool

  • Vahenurme Lasteaed-Algkool

  • Varbla Põhikool

  • Vändra Gümnaasium

  • Alu Lasteaed-Algkool

  • Eidapere Kool

  • Hagudi Põhikool

  • Juuru Eduard Vilde Kool

  • Järvakandi Kool

  • Kabala Lasteaed-Põhikool

  • Kaiu Põhikool

  • Kehtna Põhikool

  • Kivi-Vigala Põhikool

  • Kohila Gümnaasium

  • Käru Põhikool

  • Tallinna Heleni Kool

  • Märjamaa Gümnaasium

  • Rapla Vesiroosi Gümnaasium

  • Rapla Ühisgümnaasium

  • Valgu Põhikool

  • Tallinna Kadaka Põhikool

  • Valtu Põhikool

  • Vana-Vigala Põhikool

  • Varbola Lasteaed-Algkool

  • Tallinna Konstantin Pätsi Vabaõhukool

  • Gaia Kool (Märjamaa)

  • Püha Miikaeli Kool (Kohila)

  • Aste Põhikool

  • Kaali Kool

  • Tallinna Laagna Lasteaed-Põhikool

  • Kahtla Lasteaed-Põhikool

  • Kihelkonna Kool

  • Kuressaare Gümnaasium

  • Kuressaare Vanalinna Kool

  • Kärla Põhikool

  • Leisi Keskkool

  • Lümanda Põhikool

  • Muhu Põhikool

  • Mustjala Lasteaed-Põhikool

  • Orissaare Gümnaasium

  • Pihtla Kool

  • Ruhnu Põhikool

  • Saaremaa Ühisgümnaasium

  • Salme Põhikool

  • Tornimäe Põhikool

  • Valjala Põhikool

  • Elva Gümnaasium

  • Hugo Treffneri Gümnaasium

  • Ilmatsalu Põhikool

  • Juhan Liivi nimeline Alatskivi Keskkool

  • Kallaste Kool

  • Kambja Põhikool

  • Tallinna Tondi Põhikool

  • Kavastu Algkool-Lasteaed

  • Kolkja Põhikool

  • Tallinna Täiskasvanute Gümnaasium

  • Konguta Kool

  • Tallinna Vanalinna Täiskasvanute Gümnaasium

  • Kuuste Kool

  • Kõrveküla Põhikool

  • Laeva Põhikool

  • Luunja Keskkool

  • Lähte Ühisgümnaasium

  • Mehikoorma Põhikool

  • Melliste Algkool-Lasteaed

  • Miina Härma Gümnaasium

  • Nõo Põhikool

  • Tartu Emajõe Kool

  • Nõo Reaalgümnaasium

  • Puhja Gümnaasium

  • Rannu Kool

  • Tartu Herbert Masingu Kool

  • Tartu Hiie Kool

  • Rõngu Keskkool

  • Sillaotsa Kool

  • Tartu Aleksander Puškini Kool

  • Tartu Annelinna Gümnaasium

  • Tartu Descartes'i Kool

  • Tartu Erakool

  • Tartu Forseliuse Kool

  • Tartu Kroonuaia Kool

  • Tartu Hansa Kool

  • Tartu Maarja Kool

  • Tartu Jaan Poska Gümnaasium

  • Tartu Karlova Kool

  • Tartu Katoliku Hariduskeskus

  • Tartu Kesklinna Kool

  • Tartu Kivilinna Kool

  • Tartu Täiskasvanute Gümnaasium

  • Tartu Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasium

  • Tartu Kristlik Põhikool

  • Tartu Luterlik Peetri Kool

  • Tartu Mart Reiniku Kool

  • Tartu Raatuse Kool

  • Tartu Rahvusvaheline Kool

  • Tartu Tamme Gümnaasium

  • Tartu Tamme Kool

  • Tartu Waldorfgümnaasium

  • Tartu Variku Kool

  • Tartu Veeriku Kool

  • Unipiha Algkool

  • Valguta Lasteaed-Algkool

  • Vara Põhikool

  • Võnnu Keskkool

  • Ülenurme Gümnaasium

  • Türi Toimetulekukool

  • Tartu Erakool (Elva linn)

  • Aakre Lasteaed-Algkool

  • Ala Põhikool

  • Urvaste Kool

  • Hargla Kool

  • Hummuli Põhikool

  • Vaeküla Kool

  • Keeni Põhikool

  • Lüllemäe Põhikool

  • Otepää Gümnaasium

  • Palupera Põhikool

  • Puka Keskkool

  • Pühajärve Põhikool

  • Valga Jaanikese Kool

  • Valga Kaugõppegümnaasium

  • Riidaja Põhikool

  • Ritsu Lasteaed-Algkool

  • Tsirguliina Keskkool

  • Tõrva Gümnaasium

  • Valga Gümnaasium

  • Valga Priimetsa Kool

  • Vana-Kalamaja Täiskasvanute Gümnaasium

  • Valga Põhikool

  • Õru Lasteaed-Algkool

  • Audentese Spordigümnaasiumi Otepää filiaal

  • Abja Gümnaasium

  • August Kitzbergi nimeline Gümnaasium

  • Erakool Oja

  • Halliste Põhikool

  • Heimtali Põhikool

  • Holstre Kool

  • Kalmetu Põhikool

  • Kirivere Kool

  • Kolga-Jaani Põhikool

  • Kõpu Põhikool

  • Leie Põhikool

  • Mõisaküla Kool

  • Olustvere Põhikool

  • Paistu Kool

  • Saarepeedi Kool

  • Suure-Jaani Gümnaasium

  • Suure-Jaani Kool

  • Viljandi Täiskasvanute Gümnaasium

  • Tarvastu Gümnaasium

  • Viiratsi Kool

  • Viljandi Gümnaasium

  • Viljandi Jakobsoni Kool

  • Viljandi Kaare Kool

  • Viljandi Kesklinna Kool

  • Viljandi Paalalinna Kool

  • Viljandi Vaba Waldorfkool

  • Võhma Kool

  • Antsla Gümnaasium

  • Võru Järve Kool

  • Haanja Kool

  • Krabi Kool

  • Võru Täiskasvanute Gümnaasium

  • Kuldre Kool

  • Kääpa Põhikool

  • Leiutajate Külakool

  • Meremäe Kool

  • Misso Kool

  • Mõniste Kool

  • Osula Põhikool

  • Parksepa Keskkool

  • Pikakannu Kool

  • Ämmuste Kool

  • Puiga Põhikool

  • Rõuge Põhikool

  • Tallinna Balletikooli üldharidusklassid

  • Sõmerpalu Põhikool

  • Varstu Keskkool

  • Vastseliina Gümnaasium

  • Võru Gümnaasium

  • Võru Kesklinna Kool

  • Võru Kreutzwaldi Kool

  • Saarepeedi kool

Kui sa siit nimekirjast oma kooli ei leia, siis anna meile sellest teada aadressil kampaania@balbiino.ee

Kampaaniast täpsemalt

Eesti Vabariik tähistab peatselt oma 100. sünnipäeva. See on tõeliselt väärikas iga ja meie kõigi suur ühine pidupäev.

Eesti riigi 100. sünnipäev annab meile võimaluse teha ja saada sünnipäevakingitusi. Kingituste jagamisest võtab osa ka suurim Eesti jäätisetootja Balbiino. 2017. aasta kevadel kinkisime igale lasteaialõpetajale spetsiaalselt Eesti Vabariigi juubeliks turule toodud Onu Eskimo jäätise. Nüüd on needsamad lasteaialõpetajad astunud esimesse klassi ja Balbiino teeb neile taas kingituse. Sedapuhku on selleks Eesti Vabariigi 100. sünnipäevale pühendatud nuputamisvihik.