Classic Astelpaju-koorejäätis

500ml, 250g

Hea meel teatada, et Balbiino jäätiseportfell on taaskord täienenud uute toodetega. Seekordseteks üllatajateks on uued Classic koorejäätised 0,5-liitristes pakendites. Tegemist on premium-klassi jäätistega, millega end premeerida peale rasket tööpäeva või üllatada pere ja sõpru pidupäeval. Valikus on 4 erinevat toodet:

• vanilli-koorejäätis šokolaaditükkidega – krõmpsuvad šokolaaditükid ja klassikaline vanilli-koorejäätis on suurepärane maitsekombinatsioon nii uute maitsete otsijale kui traditsiooniliste maitsete austajale;

• vanilli-koorejäätis karamellitükkidega – suussulavad karamellitükid muudavad klassikalise vanilli-koorejäätise eriti hõrguks ning eksklusiivseks;

• šokolaadi-koorejäätis kirsilisandiga – midagi tõelistele šokolaadinautlejatele. Šokolaadi-koorejäätist täiustab magus-hapukas kirsilisand.

• astelpaju koorejäätis- rõõmusõnum kõigile vitamiinirikaste astelpaju marjade armastajatele. Astelpaju annab kreemikale koorejäätisele mõnusalt hapuka ja eksklusiivse maitsenüansi.

Suurepäraste maitseomadustega ja laia sortimenti pakkuvad Balbiino Classic jäätised on parim valik sinu peolauale või igapäevaseks desserdiks. Balbiino Classic- algusest peale klassika.

 

100g toodet sisaldab:

Energiat : 219kcal /916kJ
Rasvu : 10,9g
sh küllastunud rasvhappeid : 8,4g
Süsivesikuid : 27,5g
sh suhkruid : 26,6g
Valke : 2,6g
Soola : 0,17g

EAN : 4740188017235