Minu Unistuste Päev – Balbiino kingib lastele kastitäie jäätist

inu Unistuste Päeva toetajatega on liitunud kodumaine jäätisehiid Balbiino, kes kingib kõikidele Unistuste Päeva lastele terve kastitäie jäätist.

„Suurim eestimaine jäätisetootja Balbiino on ajast-aega olnud paljude toetusaktsioonide osaline või korraldaja. Soovime kaasa aidata Eesti arengule ja julgeme ühiskonda panustades võtta enesele sotsiaalset vastutust. Peame tähtsaks lisaks laste ja noorte füüsilisele ning vaimsele arendamisele olla toeks abivajajatele. Seetõttu on loomulik meie liitumine Minu Unistuste Päev tegemistega, mis aitab ellu viia raskelt või krooniliselt haigete laste unistusi. Usume, et unistuste täitumine on lapsele suurim rõõmu valmistaja ning meie toetus on võimalus, mida saame pakkuda väikse inimese tervise parandamiseks,“ ütles Balbiino turundusdirektor Heikki Põhi.

Minu Unistuste Päeva tegevjuht Kristiina Gabor-Mägi sõnul on fond koostööd jäätisetootjaga juba ammu oodanud. „Kuna meie patroon Lenna on Eesti enimmüüdud jäätise Vanilja Ninja reklaamnägu, otsustasime Balbiinoga ühendust võtta.  Meil on väga hea meel, et Balbiino otsustas ideega kaasa tulla  ja kinkida 30-le lapsele, kes nomineeriti meie fondi programmi enne eriolukorra algust, kasti jäätist.”

Meie vabatahtlikud ja Balbiino teevad nüüd usinalt koostööd, et suvesoojus kingiks mõeldud maiuseid üles ei sulataks iga jäätisekast lasteni võimalikult kiiresti jõuaksid! Esimesed lapsed on juba oma kingipakid kätte saanud ning üllatus ja heameel sellest, et jäätist ja sellega kaasnevat rõõmu jätkub jagamiseks ka sõprade ja pereliikmetega, on olnud liigutav.

Balbiino on ainus Eesti jäätisetootja, kelle kõik koorejäätised on valmistatud Eestis ja eestimaisest koorest. Balbiino on ka ainus Eesti jäätisetootja, kellel on BRC toiduohutuse ja kvaliteedijuhtimise sertifikaat. AS Balbiino põhineb 100% Eesti kapitalil, kuulub NG Investeeringute gruppi ja annab tööd ligi 300 inimesele.

Minu Unistuste Päev uudised

Minu Unistuste Päev