Balbiino-25_1

Balbiino tähistab oma 25. sünnipäeva suure aktsiooniga ja soovime väga, et ka teie sellest osa saaksite!

Nimelt korraldame ühe suure musa- ja tantsuvideovõistluse, mille peauhinnaks on ei miski muu kui jäätis, lihtsalt väga palju jäätist.

Parima video võitjad saavad kolmeks kuuks Balbiino jäätisevaru koos külmkapiga!

Ja see pole veel kaugeltki kõik! Tegelikult pole oluline, kas teie video võidab, sest juba osalemise eest saab iga tiim 5 kasti jäätist.

Muidugi ei saa salata, et pingutada tasub ikka. Kõige ägedamate videotega tiimidele sõidavad külla bändi Öed lauljad Kristel ja Tuuli!

Jääme ootama teie ülivinget jätsivideot ja kõik osalemiseks vajaliku info panime teile kutsega kaasa.

Head mõttelendu! Balbiino, Tuuli & Kristel

TEHNILISED TINGIMUSED

I Muusika- ja/või tantsuvideo pikkus peab olema kuni 1 minut.

II Ootame nii muusika, sõnade kui ka koreograafia osas originaalloomingut. Samas, kui peaksite hätta jääma, siis võib kasutada abimehena klassikalist sünnipäevalugu „Happy Birthday“ või spetsiaalselt Balbiino sünnipäevaks koostatud muusikapala mida saad alla laadida siit.

III Video peab saatma siiri@ogilvy.ee ja laadima üles Instagrami avalikule kontole. Seejuures peab ära märkima Balbiino Instagrami konto @balbiinojaatis ja lisama juurde #balbiino25 #balbiinojuubel #jätsibiit #jätsitants #jätsilooming.

IV Märksõnad, mida peab videos kasutama: Balbiino, Balbiino 25, Raks, Valmistame rõõmu, Balbiino sünnipäev, Onu Eskimo, Vanilla Ninja, Balbiino Classic, Smuutike, Mahlapurikas, Nurr, Maiuspala.

NB! Märksõnade seast peaksite omal vabal valikul kasutama vähemalt kolme. Kindlasti peab kasutama märksõnu: Balbiino sünnipäev, Balbiino 25 ja vähemalt ühe jäätise nime.

V Videos ei ole kohustuslik laulda. Etteantud märksõnu võib näidata ka kasutades oma keha ja erinevaid kirjutusvahendeid. Laske oma kujutlusvõime valla.

VI Anna osavõtust teada enne 30.01.2020. Muusikalisi etteasteid ootame alates 08.01.2020 kuni 01.03.2020 kella 24.00ni. Saadetud videote seast valime välja 10 parimat lugu ning laeme need Balbiino kanalitesse, kus kahe nädala jooksul saab igaüks hääletada oma lemmiku poolt. Parima video võitja kuulutame välja 16.03.2020 Balbiino kodulehel ja sotsiaalmeediakanalites (Facebook ja Instagram).

VII Kõik osalevad tiimid saavad osalemise eest 5 kasti jäätist (100 jäätist), mille saab kätte lähimast Selverist. Jäätiste sortiment sõltub poes olevast valikust. Võitja saab peaauhinna, milleks on kolmeks kuuks Balbiino jäätiste varu (100 kasti jäätist) koos külmkapiga. Auhindu ei maksta välja rahas ega vahetata teiste auhindade vastu. Peaauhind tuuakse kohale kulleriga.

VIII Kampaanias osalemisega annavad osalejad kampaania korraldajale õiguse osalejate isikuandmete kogumiseks, töötlemiseks ja kasutamiseks kampaaniaga seotult ning osalejate nimede ja videote avalikustamiseks Balbiino sotsiaalmeediakanalites (Facebook ja Instagram) ja kodulehel.

IX Kõik pretensioonid kampaania kohta tuleb esitada kampaania korraldajale e-posti aadressil siiri@ogilvy.ee hiljemalt 16.04.2020. Kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusandlusele.

Balbiino-25