2017 edukaimaks uueks jäätiseks valiti Onu Eskimo karamellijäätis kukekommitükkidega

Edukaimaks uueks jäätiseks valiti Onu Eskimo karamellijäätis kukekommitükkidega

Nielseni värske turu-uuring tunnistas 2017. aasta edukaimaks uueks jäätiseks AS Balbiino Onu Eskimo EV100 karamelli-koorejäätise kukekommitükkidega. Uuringus arvestati nii toodete müügiedu kui ka ostjate arvamust.

„Oleme jäätiste kvaliteedi ja maitseomaduste suhtes väga nõudlikud ning tunneme suurt rõõmu, et meie pühendumust on märgatud! Edukaima uue jäätise tiitel on suurepärane algus peagi algavale jäätisehooajale, mil meil on jäätisesõpradele varuks veel mitmeid uudistooteid ja maitsvaid üllatusi,“ ütles AS Balbiino juhataja Kaido Salurand.

Nielsen uurib ja hindab igal aastal 18 kõige olulisemat toidu- ja majapidamiskaupade kategooriat. Esimese etapi käigus tehakse igas kategoorias kindlaks kolm kõige enam müüdud uudistoodet, teises etapis aga osalevad ka ostjad, kes kõige nõutavamaid tooteid hindavad: kas neid märgatakse, kas ostetakse, kuidas tooted meeldisid ja kas ostu ka korrati. Objektiivsetest käibeandmetest ja tarbijate individuaalsetest hinnangutest koostatud indeks näitab, missugune toode aasta edukaima tiitli võidab.

Onu Eskimo kukekommi­tükkidega karamellijäätis on valmistatud ehtsast kodumaisest koorest ja karamellisiirupist. Erilise, pisut mõrkja maitse annavad tootele purustatud kukekommitükid, mis lisavad omakorda jäätisele nostalgia hõngu ja helget mälestust lapsepõlvest.

Eesti Vabariigi 100. sünnipäevale pühendatud juubelijäätiste sarja kuulub lisaks kukekommitükkidega karamellijäätisele veel šokolaadijäätis šokolaaditükkidega ja vanillijäätis vanillitükkidega.

Onu Eskimo koorejäätiste sari on Balbiino kummardus Eesti esimesele jäätisemeistrile Evald Roomale ehk Onu Eskimole, kes tegi Eestis jäätisetootmisega algust 1932. aastal.