Balbiino Jäätisemuuseumis ei toimu 2022. aastal kuni septembri lõpuni ekskursioone seoses COVID-19 olukorraga Eestis. Uusi broneeringuid hetkel vastu ei võeta.
Head tervist kõigile!

Jäätisemuuseum teeb rõõmu kõigile. Balbiino jäätisele pühendatud muuseumis saab tutvuda Eesti esimeste jäätisemasinatega, mis kuulusid Onu Eskimole.  Põneva video vahendusel saab tutvust teha ka Balbiino jäätisetootmisega. Jäätise ajaloo sein annab põneva ülevaate olulisematest sündmustest jäätisemaailmas – alates maailma esimese jäätise valmistamisest kuni Eesti viimaste jäätisetrendideni välja. Külastajaid ootavad mitmed põnevad interaktiivsed ja juba tuttavad uue vormi saanud mängud.

Balbiino jäätisetehases asuv jäätisemuuseum (Viljandi mnt 26, 11217, Tallinn ) on külastajatele avatud alates 2014 aasta augustikuust. Ekskursioone võtame vastu iga kuu esimesel ja kolmandal kolmapäeval (kui tegemist ei ole riigipühaga). Külastus tuleb eelnevalt broneerida. Ekskursiooni saab broneerida ainult gruppide kaupa, grupi suuruseks on minimaalselt 15 ja maksimaalselt 25 inimest. Jäätisemuuseumi külastamine on kõigile tasuta. Külastuste ajal tutvustab kohapealne giid muuseumi, selle eksponaate ja nende ajalugu ning annab ülevaate interaktiivsetest võimalustest, mida jäätisemuuseum pakub. Jäätisemuuseumi külastus ei hõlma ekskursiooni jäätisetootmises.