Kallis jätsisõber!
Meil on sulle uudiseid:
Balbiino Jätsiabi alustab erandkorras juba märtsis ringi vuramist.

Koroonaviiruse tõttu on lapsed jäänud koduõppele ja paljud täiskasvanud valinud kodukontori, et hoida enda ning lähedaste tervist. Keerulistel aegadel ruttab sulle appi Jätsiabi, mis alustab juba 23. märtsist Tallinnas ringi sõitmist! Nüüd saad kodunt lahkumata täiendada oma sügavkülmiku varusid jäätiste ning muude külmutatud toodetega, näiteks pelmeenide, köögiviljade ja marjadega. Balbiino kinnitab, et kui sügavkülmik on täis head ja paremat, siis mööduvad kõik e-tunnid ja e-koosolekud palju rõõmsamalt! 

VAATA, MIDA SAAD OSTA
Vaata siit kaarti
Telli üritusele

Jätsiabi graafik Tallinnas alates 23. märts

868 BCI  Tel: +372 53 317 001     Tel: +372 53 317 002

ESMASPÄEV TEISIPÄEV KOLMAPÄEV
14:00 Rohuneeme (Suur-Ringtee, Kivineeme tee, Liiva tee, Väike ringtee, Kalmistu tee)) 14:00 Luige (Mooni, Tammetalu, Järve, Vambola, Meremehe) 14:00 Mustjõe (Halla, Rahe, Purituule, Joone, Rätsaku, Härmatise, Pakase, Külma)
14:45 Püünsi (Karikakra, Ülase, Meremärgi, Pääsukese, Merikotka, Kooli) 14:45 Loo (Pärna, Kase, Loo tee) 14:30 Merirahu, Vabaõhumuuseumi tee
15:30 Pringi (Saare, Rummu, Metsa, Kimsi, Nurme, Lille, Vardi) 15:15 Liivamäe (Käpa põik, Suurekivi põik, Käpa tee, Suurekivi tee) 15:00 Haven, Selise, Suurevälja, Loomuse, Võrgukivi, Ahvena, Laose, Poru, Kammelja, Nata, Kahva, Sikuti
16:00 Haabneeme (Hundi tee, Käärti tee, Heldri tee, Nurme põik, Küti tee) 15:45 Mudamaimu, Linaski, Karitsa, Kogre, Haugi, Säina 15:30 Kakumäe (Viige, Mirta, Silgu, Kilu, Rajapere, Otsatalu, Nõgikikka, Tuki, Lõhe, Vana-Umboja, Jõeoti)
16:30 Lubja (Pärtle tee, Uus Pärtle tee) 16:15 Lagedi (Ilumäe, Pargi, Jõe, Meelespea, Ilumetsa, Niidu, Aasa, Kalda, Pääsukese) 16:00 Vismeistri (Tiskre tee, Tedrepere, Põllumäe, Vismeistri tee, Kakumäe tee (selle ümbrus), Pikaliiva, Kurmu, Vaalu, Sarra, Kahlu, Sõõru, Noorkuu, Vanakuu)
17:00 Lubja mägi (Kristlepa tee, Anijärve tee, Karjakella, Arunurme, Pärtlemäe tee, Paenurme tee) 17:00 Aruküla (Suvila, Harju , Männiku, Põhja, Linnu) 16:30 Tiskre -Rannamõisa teest mere poole (Taludevahe, Kristeni, Kotlepi, Vahepere, Rannaniidu, Hoburaua, Kaisla, Tiskrevälja)
17:30 Pärnamäe (Lageda tee, Põllu tee, Soosepa tee, Linnase tee, Kesk-Kaare tee, Tiigi tee, Väike Kaare, Soosepa, Lauka) 17:30 Järveküla (Vana-Järveküla tee, Niidu tee, Vana-Veski tee, Lõuna tee, Kodala tee, Ida tee) 17:00 Tabasalu (Hansu tee, Keskpäeva, Hommiku, Härmatise, Hämariku, Põllu, Hommiku, Lucca põik, Orava, Sarapuu, Jõhvika, Kalda
18:00 Äigrumäe (Nurmenuku, Maikellukese, Lilleherne) 18:00 Kangru, Viirpuu, Kullerkupu, Rukkilille, Karukella, Kasteheina, Maikellukese
NELJAPÄEV REEDE LAUPÄEV PÜHAPÄEV
14:00 Pirita (Kloostrimetsa tee, Bornhähe tee, Pirita kooli ümbrus, Kuusenõmme, Käokeele tee, Ussilaka, Rebasesaba, Padriku, Lauri tee, Andrekse tee) 14:00 Vana-Mustamäe (Hiiu-Suurtüki, Vana-Mustamäe) 11:00 Mustjõe (Halla, Rahe, Purituule, Joone, Räitsaku, Härmaitse, Pakase, Külma) 11:00 Kelvingi (Serva, Meresihi, Koidu, Eha, Roo, (Sambliku, Kanarbiku)
14:30 Randvere (Maikellukese, Marjamaa, Silva, Kikerpuu, Hoburaua, Tülli, Jugapuu, Tõru, Kadri, Viirpuu, Tare, Krati) 14:30 Pääsküla (Lauliku, Hallikivi, Hommiku, Mesila) 11:30 Haabersti 11:30 Leppneeme (Lännemäe, Sepamäe, Rannaliiva, Kaevu, Pihlapuu, Neemesauna, Mäe, Lepatriinu, Leppneeme sadama tee)
15:30 Tammeneeme (Mereääre tee, Teigari tee, Mallikivi (Kiigemäe tänavad, Männikäbi, Haugi, Kalevi, Luhaääre) 15:00 Kivimäe 12:00 Pikaliiva 12:00 Tammneeme (Luhaääre, Kalevi, Haugi, Männikäbi, Hallikivi (Kiigemäe tee: tänavad seal ääres), Teigari tee, Mereääre tee)
16:30 Leppneeme (Leppneeme sadama tee, Lepatriinu, Neemesauna, Pihlapuu, Kaevu, Rannaliiva, Sepamäe, Lännemäe) 15:30 Laagri (Saarevahtra pst, Arukaskede, Kaskede pst) 12:45 Tabasalu 12:30 Randvere (Veehoidla, Viirpuu, Kadri, Ritsika, Tõru, Kuslapuu, Jugapuu, Tulli, Toome, Hoburaua, Kikerpuu, Silva, Marjamaa tee)
17:15 16:00 Harku (Metsa tn, Loodjärve, Koduaia tee) 13:30 Ilmandu 13:30 Teletorni ümbrus – Esku, Uduselja, Kuldtiiva, Sinitiiva, Sirptiiva, Kannustiiva, Villkäpa, Päevakoera, Sompa tee)
18:00 Viimsi (Tammepõllu tee (selle ümbrus), Mereranna, Kaluri  16:30 Alasniidu (Puisniidu, Alasniidu, Oja tee, Tanni tee, Ojakääru, Käämo tee, Valja tn, Ojakääru) 14:15 Vanatammi 14:30 Muuga (Tähtheina, Härgheina, Orasheina, Viljapuu pst, Laiaküla, Käära, Pähklimänni tee, Seedermänni tee, Männiliiva tee
18:15 Miidruanna (Varju tee, Miiduranna tee, Tormi, Kallaku, Kalda, Viimsi tee) 17:00 Vatsla 15:00 Hiiu
17:30 Hüüru