Oma Maitse lemmik 2023 parim puu- ja köögiviljatoode -
Härmavili köögiviljad kikerhernestega ja šampinjonidega

Härmavili köögiviljad kikerhernestega ja šampinjonidega valiti Oma Maitse lemmik 2023 konkursil parimaks puu- ja köögiviljatooteks!

Žürii hinnangul saavad Härmavilja köögiviljad kikerhernestega ja Härmavilja köögiviljad šampinjonidega uhked olla hästi värske maitse üle, seen on õige, kombod ägedad. Paprikaga ei ole üle pingutatud, Türgi uba on täpselt õigesti töödeldud ja kikerhernes pole plödiks keedetud. Ehedate köögiviljade maitse on kõigel alles. Mõnus risotos, munaroas, praetud juustuga, lisandiks, suppidesse.

Fotod: Kadri Valsberg

Härmavili sügavkülmutatud köögiviljad sisaldavad rohkelt vajalikke vitamiine ja kiudaineid. Maitsev ja tervislik toit valmib kiiresti, sest aeganõudev puhastamine ja tükeldamine on juba Sinu eest ära tehtud. 

Härmavili köögiviljasegude sarja on lisandunud uus toode – Härmavilja köögiviljad kikerhernestega. Uue köögiviljasegu koostisesse kuuluvad – kikerherned, suvikõrvits, paprika, porgandiribad ja tomat. Köögiviljasegu muudab eriliseks rikkalik kikerherneste sisaldus (30%). Kikerherned on eelkõige tuntud kõrge valgusisalduse, kui ka märkimisväärse raua, kaaliumi, magneesiumi, foolhappe, tsingi ja vase sisalduse poolest. See supertoit pole kunagi varem olnud nii kättesaadav ja lihtne kasutada.

Härmavilja köögiviljad šampinjonidega koostisesse kuuluvad – šampinjonid, rohelised oad, brokoli, punane paprika ja sibul. Köögiviljasegu muudab eriliseks rikkalik šampinjonide sisaldus. Öeldakse, et seened on väetoit ning üks kõige enam tervist edendavaid toiduaineid maakeral. Meie oleme nüüd selle supertoidu külmutanud koos teiste maitsvate ja tervislike köögiviljadega.

Koostöös Fitlap toitumisspetsialistidega on pakenditele lisatud ka Fitlap.ee soovitab usaldusmärk. Usaldusmärk tähistab Fitlapi spetsialistide poolt heaks kiidetud tervislikku toodet, mis sobitub kenasti ka Fitlap.ee toitumiskavasse. Vaata siit!