Onu Eskimo Evald Rooma tähistas 102.sünnipäeva

Nii algasid täna hommikul Tartus Eesti legendaarseima jäätisemeistri Evald Rooma 102. aasta sünnipäevapidustused. Evaldi põhiline sünnipäevasoov, et lapsed sel päeval jäätist saaks, oli juba hommikust peale Jätsiabiga tagatud.

Evaldi enda tervis oli täna hommikul väikese vimka teinud, ning sel ajal kui õnnitlema saabusid Tartu linnapea Urmas Kruuse ja Balbiino turundus- ja kommunikatsioonijuht Enel Kolk, oli vanahärra haiglas arstide hoole all.

“Õnneks on haiglast tulevad uudised head. Arstid andsid lootust, et Evald saab juba täna koju tagasi,” sõnas  Balbiino turundus- ja kommunikatsioonijuht Enel Kolk. “Soovime talle palju jõudu ja tervist, ning teeme palju pilte tänasest Onu Eskimo kohvikupeost, et need Evaldi tänastele sünnipäevaõnnele lisada. Saime Evaldi algatatud traditsiooni, lüüa kokku Onu Eskimo banaaniplombiire, seekord vaid õnnitlejatega omavahel teha. Rõõmsat tuju hoidsime üleval arstidelt tulnud julgustavate sõnumitega, et tegemist võis olla väikese sünnipäevaärevusega,” ütles Balbiino turundus- ja kommunikatsioonijuht Enel Kolk.

Onu Eskimo sünnipäev jätkus Tartu Kaubamaja Küüni tänava poolsel küljel vastavatud Onu Eskimo välikohvikus.