AS Balbiino tõi turule liitrise laktoosivaba koorejäätise Albiino

Juhtiv kodumaine jäätisetootja AS Balbiino hakkas jäätisesõprade soovil valmistama liitrises perepakendis laktoosi- ja gluteenivaba koorejäätist Albiino.„Eesti jäätisesõbrad on viimasel ajal meile üha rohkem kirjutanud palvega valmistada laktoosi- ja gluteenivabasid jäätiseid. Meie jäätisemeistritel on tõeliselt hea meel soovidele vastu tulla ja tooteportfelli kujundades jäätisesõprade tagasisidet arvestada. Oleme viimastel aastatel just kliendikirjadest ammutanud mitu jäätisevalikut puudutavat head ideed, nii et soovitused ja toredad mõtted Balbiino toodete osas on meile enam kui teretulnud,“ ütles Balbiino turundus- ja kommunikatsioonijuht Enel Kolk.

Laktoosivaba Albiino sarnaneb maitselt ja tekstuurilt klassikalise vanillimaitselise koorejäätisega, sobides maiustamiseks kõikidele jäätisesõpradele. Balbiino valmistab laktoosivaba jäätise ehtsast kodumaisest koorest, lõhustades selleks koores sisalduva laktoosi ehk piimasuhkru. Balbiino laktoosivaba jäätise tootmine toimub kontrollitud keskkonnas, kus on välistatud toote kokkupuutumine laktoosiga. Albiino koorejäätise laktoosivaba koostise on kinnitanud Soome teaduslabor.Albiino_1L_pakend

Albiino 480 grammi kaaluv perejäätis on saadaval liitrises pakendis.

AS Balbiino valikus on kokku kolm laktoosivaba vanillijäätist, varasemast on valikus ka seitsmeses multipakis laktoosivaba jäätis laktoosivabade kakaoküpsise vahel ning laktoosi- ja gluteenivaba vanillijäätis 5-liitrises pakendis.