AS Balbiino üllatab soolase karamelliga koorejäätistega

Suurim kodumaine jäätisetootja AS Balbiino hakkas valmistama soolase karamelliga koorejäätiseid. Esimesed magus-soolase lisandiga tooted on pooleliitrine Salme Jumpsi ahjuõuna koorejäätis soolase karamelliga ja liitrises perepakendis premium Classic sarja maapähkli-koorejäätis soolase karamelliga.

„Toiduainetööstuse uusimate trendide hulgas on üks populaarsemaid maitsekooslusi soolane karamell. Maailmas on populaarsust kogumas suundumus magus-soolastele maitsetele ning nende erinevatele kombinatsioonidele. Hindasime Eesti maitsemeelele enim sümpaatseks soolase karamelli maitse ja rikastasime sellega koorejäätist,“ ütles Balbiino turundus- ja kommunikatsioonijuht Enel Kolk.

salmejumps_x3„Uuele Salme Jumpsi koorejäätisele annab mõnusalt talvise maitse ahjuõun, millele lisab ootamatu maitsenüansi soolane karamell. See uudne jäätisekooslus sobib hästi nii iseseisvaks maiusroaks kui ka näiteks kuuma koogi kõrvale,“ ütles Balbiino turundus- ja kommunikatsioonijuht Enel Kolk.

„Soolase karamellilisandiga oleme täiustanud ka Classic sarja maapähkli-koorejäätist, milles on kasutatud puhast maapähkli kreemi. Soolase karamelli ja maapähkli koosluses tekib aga tõeliselt luksuslik maailmamaitse, mis ei tohiks külmaks jätta ühtegi tõelist jäätisesõpra,“ lisas Balbiino turundus- ja kommunikatsioonijuht Enel Kolk.

Salme Jumpsi jäätised valmivad kodumaisest koorest. Augustis müügile tulnud Salme Jumpsi koorejogurtijäätised on tõusnud kiiresti jäätisesõprade lemmikuks ning võtnud koha sisse Balbiino pooleliitriste jäätiste müügiedetabelis, mida juhib virsiku, aprikoosi ja vaarika koorejogurtijäätis ning kus teisel kohal on Salme Jumpsi musta ploomi koorejogurtijäätis.

Kodumaise premium jäätiste Classic sarja kuuluvad jäätised on valmistatud kodumaisest koorest. Classic sarja enimostetud maitsed on kohvijäätis Vana-Tallinna likööri ja šokolaaditükkidega, piparmündi-koorejäätis šokolaaditükkidega ning vahtrasiirupi-koorejäätis kreeka pähklitega.