AS Balbiino toob müügile koorejogurtijäätised

Suurim kodumaine jäätisetootja Balbiino toob müügile koorejogurtijäätise Salme Jumps, mille jogurti valmistab Balbiino tervisele kasulike bakterite tagamiseks ise. Salme Jumpsi nimelist jäätist innustas looma laste konkursile esitatud kujundustöö.

 „Salme Jumpsi koorejogurtijäätised valmivad Balbiino tehases meie valmistatud jogurtist, et jäätis sisaldaks tervisele kasulikke acidofilus ja bifido baktereid. Nii nagu kõik Balbiino koorejäätised valmivad ka Salme Jumpsi jäätised kodumaisest koorest,“ ütles Balbiino turundus- ja kommunikatsioonijuht Enel Kolk.

„Inspiratsiooni Salme Jumpsi nimelise jäätise loomiseks said Balbiino jäätisemeistrid aasta eest toimunud laste jäätisepakendi konkursilt, kuhu Lõuna-Eestist pärit Katry saatis kaks abstraktselt kujundatud jäätisepakendit – ühele jäätisele oli ta andnud nimeks Salme ja teisele Jumps. See nimemäng inspireeriski meid puhuma elu sisse ühele armsale ja särtsakale karakterile nimega Salme Jumps, kes valmistab jäätiseid ja kelle tegemisi saadavad teinekord ka väikesed heatahtlikud krutskid ja vigurid. Salme on särasilmne, tegus ja krapsakas proua, kelle sarnaseid leidub Eestimaal palju,“ ütles Balbiino turundus- ja kommunikatsioonijuht Enel Kolk.

Saadaval on musta ploomi maitseline jogurtikoorejäätis või virsiku, aprikoosi ja vaarika maitseline jäätis. Salme Jumpsi jäätised valmivad kodumaisest koorest ja AS Balbiino tehases valmistatud jogurtist. Salme Jumpsi koore-jogurtijäätised on müügil 500 ml suuruses topsis (250 g).

„Jagasime oma elevust Salme Jumpsi üle ka Katryga, kellel on tõeliselt eriline roll särtsaka proua Salme Jumpsi sünniloos. Kinkisime Katryle tänutäheks kaks kasti Salme Jumpsi jogurtikoorejäätiseid!“ ütles Balbiino turundus- ja kommunikatsioonijuht Enel Kolk.

„Tegemist oli meie sõpruskonnas õhku visatud naljaga, et jäätisepakendi konkursile võiks esitada jäätised nimedega Salme ja Jumps. Nii see idee alguse saigi, kuid tundub päris uskumatu, et nüüd ongi sellenimeline jäätis päriselt olemas! Sõpradel ja perekonnal oli selle üle ikka väga hea meel,“ ütles Katry, kelle ideest sündis Balbiino Salme Jumpsi jäätis.