Noorte laulu- ja tantsupeo jäätise valimise reeglid

Noorte laulu- ja tantsupeo jäätise valimine

Kes saab valida uue laulu -ja tantsupeo jäätise maitse?

Laulupeo jäätise valimise  võistluse idee sündis peo korraldustoimkonna soovist  teada saada, milline jäätise maitse rõõmustab kõige enam  peo tähtsaimaid osalisi väsitavate proovi- ja kontserdipäevade ajal.

 Võistluse tingimused

Võistlusel osalema ootame lapsi ja noori vanuses 7 kuni 27 eluaastat.

Võistlusel ootame osalema kõiki noorte tantsurühmi ja laulukoore.

Osaleda soovijatel palume kirjutada paari lausega eestikeeles miks just teie klassi/kooli/koori/tantsurühma/orkester või huviring peaks valima laulupeo jäätise maitse. Lisaks ootame kollektiivist ka ühte toredat pilti mõnes kodukoha pühas või ilusas paigas.

Avaldus ja/või  foto palun saata 28. oktoobriks 2022  e-postile pidu@balbiino.ee

Avalduse  juurde palume kindlasti lisada kollektiivi esindaja andmed: nimi, vanus, telefoninumber, e-posti aadress ja postiaadress. Samuti ka juhendaja nimi ja e-postiaadress.

Võistluse tulemused

Avalduste ja fotode hindava žürii liikmeteks on AS Balbiino turundustiim ja Taevas Ogilvy projektijuht.

Žürii poolt välja valitud kollektiivide fotod leiavad kas osaliselt või tervikuna kasutust ja avaldatakse  XIII noorte laulu- või tantsupeo sihtasutuse ja AS Balbiino sotsiaalmeedias. Võitja kollektiiv või kollektiivid saavad valida kolme erineva jäätise vahel laulu-ja tantsupeo jäätise maitse. Võitjad avaldatakse AS Balbiino sotsiaalmeedias.

Võistlusel osaleja kinnitab avaldust saates, et ta on kirja ja foto autor ning et ta ei riku kellegi autoriõigust.

Juhul, kui  foto osutub valituks ja avaldatakse XIII noorte laulu- ja tantsupeol või avaldatakse ükskõik millisel moel XIII noorte laulu- ja tantsupeo eel, ajal või järel, jäävad edasised autoriõigused töö autorile. Võistlusele saadetud fotode autorid või nende esindajad annavad  Eesti Laulu- ja Tantsupeo Sihtasutusele ja AS Balbiinole õiguse fotode kasutamiseks tähtajatult.

Ajakava

Võistluse väljakuulutamine: 11. oktoober 2022
Tööde laekumise tähtaeg: 28. oktoober 2022
Tulemuste väljakuulutamine: 4. november 2022

Lisainfo

Võistluse korraldaja on AS Balbiino.

Lisainfot võistlusel osalemise tingimuste kohta saab tööpäeviti kl 9.00 – 17.00 telefonil 5177 635 või e-postiga pidu@balbiino.ee